Hírlevél
Legfrissebb fórum témák
Programajánló
Pályázatok
| Játékok |

2011.03.14. | Írta: Czimeth Istvánné | Rovat: Játékok
Alább olyan játékokat mutatunk be, amelyeket egyszerű és pénzbe nem kerülő eszközökkel is lehet játszani.
Tovább >2011.03.10. | Írta: Mihalovics Csilla | Rovat: Játékok
A magyar gyerekjátékok között soknak szereplője a farkas, álljon itt néhány azokból, melyeket a gyerekek is szívesen játszanak!
Tovább >
2011.03.02. | Írta: Czimeth Istvánné | Rovat: Játékok
Alább olyan játékokat mutatunk be, amelyeket egyszerű és pénzbe nem kerülő eszközökkel is lehet játszani.
Tovább >
2011.02.21. | Írta: Czimeth Istvánné | Rovat: Játékok
Alább olyan játékokat mutatunk be, amelyeket egyszerű és pénzbe nem kerülő eszközökkel is lehet játszani.
Tovább >
2011.02.11. | Írta: Czimeth Istvánné | Rovat: Játékok
Alább olyan játékokat mutatunk be, amelyeket egyszerű és pénzbe nem kerülő eszközökkel is lehet játszani.
Tovább >
2010.11.25. | Írta: Lóczi Tünde | Rovat: Játékok
A mindennapi tevékenységek sorában a drámajátékot a komplex foglalkozásokba építve alkalmazhatjuk annak érdekében, hogy az óvodás gyermekeket kreatív személyiséggé és cselekvő emberré neveljük.
Tovább >
2010.11.23. | Írta: Martonné Májer Mária | Rovat: Játékok
A következő játékokat legjobb a szülőkkel közösen játszani.
Tovább >2010.11.22. | Írta: Raabe Akadémia | Rovat: Játékok
Az agy fejlődése – fiúk és lányok gondolkodásának különbségei.
Fiús játék – lányos játék? Ebben a témában tartja a Raabe Akadémia soron következő konferenciáját, amire Önt és kollégáit is szeretettel várjuk!
Tovább >
2010.09.14. | Írta: Balázsné Szűcs Judit | Rovat: Játékok
Ezeket a játékokat az utóbbi években csak mint fejlesztő játékokat emlegetjük. Véleményem szerint az elnevezés hibás. Ez a fogalom nem sajátítható ki egyoldalúan, mert minden játék fejlesztő játék!
Tovább >
2010.08.11. | Írta: Balázsné Szűcs Judit | Rovat: Játékok
A fakockákon kívül méltán egyeduralkodónak látszik a LEGO az építő-konstruáló játékok között. A legtöbb óvoda évtizedek óta évről évre bővítette készletét, s így nagyon sok intézményben ma már egész komoly konstrukciók elkészítésére való mennyiség áll rendelkezésre. Más konstruáló játékot nem is igen vesznek, mondván, hogy a gyerekek ilyen igénye bőven ki van ezzel elégítve.
Tovább >Bejelentkezés
Óvónők.hu képeslap
Küldjön virtuális képeslapot!

Lepje meg barátait, kollégáit!
A közelgő ünnepek, névnapok, vagy születésnapok alkalmából küldjön online képeslapot szeretteinek, barátainak, kollégáinak!
No, és böngésszen bátran a naponta frissülő cikkek között.
Tovább a képeslapküldésre >
Hasznos anyagok
Óvónők kincsestára Az Óvónõk kincsestára a csoportban dolgozó óvónõk munkájához nyújt segítséget. Módszertani kézikönyvünk szerzõi és szerkesztõi otthon vannak az óvodai nevelés területén. Sok éves tapasztalatukkal és felhalmozott tudásukkal azon fáradoznak, hogy Ön minden kérdésére megtalálja a választ a kötetben
Bővebb információ a könyvről >
